MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Matsalsstolar 10952228
nr 1095 2228
Matsalsstolar
6 st. Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 mars 2017
kl 18:22:25
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen